1:
2:
3:
4:

Bansko Hotel Maria Antoaneta 4* (AKŞAM YEMEKLERİNDE SINIRSIZ ŞARAP VE BİRA ÇEŞİTLERİ) 5 GECE 6 GÜN

Bir nehrin yanında bulunan Bansko, Maria-Antoaneta Residence, yerel kayak pistlerine ve Bansko Alışveriş Merkezi'ne yürüyerek 3 dakikalık yürüme mesafesindedir. Tesiste sezonluk açık yüzme havuzuna sahip büyük bir teraslı bir bahçe vardır.

Kayak liftine mesafesi: 180m
Merkeze mesafesi: 1km
Havaalanına mesafesi: 170km to airport sofia
Otobüs durağına mesafesi: 3 km
Tren garına mesafesi: 3 km
ATM ye mesafesi: 0.18 km
Döviz bürosuna mesafesi: 0.18 km
Restoranlara mesafesi: 0.1 km
Süpermarkete mesafesi: 0.1 km
Mağazalara mesafesi: 0.18 km

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
Tur Hareket Tarihleri:

Tur Programı

 • 1. Gün
  BURSA-İSTANBUL-BANSKO

  Gezimizin ilk günü Miratus Turizm önünde buluşuyoruz ve 22:00'da hareket ediyoruz. İstanbul  23.00 Kadıköy Evlendirme Dairesi'nden, 23.30'da Mecidiyeköy Finans Önü'nden ,00.00 İncirli Ömür Plaza Önü'nden siz değerli misafirlerimizi alıyoruz. Edirne üzerinden Kapıkule’ye yolculuk. Ara molalar eşliğinde devam eden yolculuğun ve çıkış işlemlerinin ardından Bulgaristan ülkesine giriş ile Bansko gece yolculuğu.

 • 2. Gün
  BANSKO

  Sabah  saatlerde Bansko’ya varış. Dileyen misafirlerimiz kolay, orta ve zor derecelerde toplamda 72 km uzunluğa sahip, Kış Olimpiyatlarına ev sahipliği yapmış, Dünya Şampiyonu Alberto Tomba’nın kayak yaptığı ve Tomba pisti olarak anılan 2600 metreden başlayan pistler sizleri bekliyor. Kayak yapmayacak olan misafirlerimiz kısa Bansko şehrini tanıtma, ve hotelimize yerleşme ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.

 • 3. Gün
  BANSKO

  Otelde alınan kahvaltının ardından tüm gün Bansko pistlerinde kayak yapmanın zevkini yaşayacaksınız. Arzu eden misafirlerimiz kayak yapmanın dışında Bansko Kasabası'nın tarihi ve doğal güzelliklerini keşfedebilirler.

  Geceleme otelimizde.

 • 4. Gün
  BANSKO

  Otelde alınan kahvaltının ardından tüm gün Bansko pistlerinde kayak yapmanın zevkini yaşayacaksınız. Arzu eden misafirlerimiz kayak yapmanın dışında Bansko Kasabası'nın tarihi ve doğal güzelliklerini keşfedebilirler.

  Geceleme otelimizde.

 • 5. Gün
  BANSKO

  Otelde alınan kahvaltının ardından tüm gün Bansko pistlerinde kayak yapmanın zevkini yaşayacaksınız. Arzu eden misafirlerimiz kayak yapmanın dışında Bansko Kasabası'nın tarihi ve doğal güzelliklerini keşfedebilirler.

  Geceleme otelimizde.

 • 6. Gün
  BANSKO

  Otelde alınan kahvaltının ardından tüm gün Bansko pistlerinde kayak yapmanın zevkini yaşayacaksınız. Arzu eden misafirlerimiz kayak yapmanın dışında Bansko Kasabası'nın tarihi ve doğal güzelliklerini keşfedebilirler. Dileyen misafirlerimiz ile ekstra düzenlenecek olan günübirlik Sofya turuna katılabilirler. Geceleme otelimizde.

  Sofya Turu: 35 €

 • 7. Gün
  BANSKO-İSTANBUL-BURSA

  Otelde alınan kahvaltının ardından odaların boşaltılması ve araçla buluşma. Buluşmanın ardından Bulgaristan’ın güzel şehirlerinden biri olan Filibe (Plovdiv) şehrine hareket ediyoruz. Yaklaşık 2.30 saat süren yolculuğun ardından Filibeye varış ve şehir turumuza başlıyoruz. Göreceğimiz yerlerin arasında Makedon, Roma ,Bizans ve Osmanlı İmparatorlukların şehrin üzerine etkisini göreceksiniz.Cuma Camii ,eski Filibe mahallesi Goma anfiteatrosu ve Ressamlar caddesi ziyaret ettikten sonra geri dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Kapıkule sınır geçişi ile Türkiye topraklarında devam eden yolculukla akşam saatlerinde İstanbul ve Bursa başlangıç noktalarına varış ile programın sonu.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Hijyen Ve Sosyal Mesafe Kurallarına Uygun Lüks Otobüs İle Ulaşım Ve Programdaki Turlar
Sabah Kahvaltısı
Tüm Konaklama Ve Turist Vergileri
Ülke Giriş Ücretleri ve Gümrük Vergileri
Otobüsteki İkramlar
MİRATUS TURİZM Türkçe Rehberlik Hizmetleri
Lokal Rehberlik
MİRATUS TURİZM Güvencesi

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Bulgaristan Vizesi -110€ . (Vizesi Olanlar Ve Yeşil Pasaportlular İçin Vize Gerekmemektedir.)
 • Yurtdışı Çıkış Harç Bedeli. - Misafirler Tarafından İlgili Bankalara Pasaport Numarası İle Yatırılır.
 • Müze Ve Ören Yeri, Milli Park Giriş Ücretleri
 • Öğle Yemekleri Ve Molalarda Alınan Yiyecek Ve İçecekler
 • Her Türlü Otel Ekstraları
 • 65 Yaş Üzeri Yolcular İçin Ek Sürprim Sigorta Farkı
 • Kayak Ekipmanları Kira Ve Eğitim Hizmetleri
 • Yurtdışı Seyahat Sağlık Sigortası
 • Yurtdışı Seyahat Sağlık ve Kayak Sigortası

Ek Bilgiler

 Balkan Ülkelerini ziyaret edecek misafirlerimizin 2 doz aşılarını vurulmuş  ve son dozlarının üzerinden 14 gün geçmiş olması gerekmektedir.

 Ayrıca E-Devlet/E-Nabız yada Sağlık Bakanlığı’nın onayladığı makamlardan alınmış AB UYUMLU Aşı Pasaportlarını yanlarında bulundurma koşulu aranmaktadır.


 Balkan Ülkelerine girişlerde aşı sertifikasının veya hastalığı geçirdiğine dair belgelerin ibraz edilememesi durumunda girişten azami 72 saat önce yapılmış negatif sonuçlu PCR test raporu veya girişten azami 48 saat önce yapılmış negatif hızlı antijen test sonucunun ibrazı yeterli görülecektir.

Ülkeye yapılacak girişlerde kişiler Sağlık Bakanlığı tarafından varış noktalarında örnekleme (sampling) temelinde PCR testine tabi tutulabilecektir.

Bu kapsamda gelen kişilerin test örnekleri alındıktan sonra nihai varış yerlerine gitmelerine izin verilecek, 

İptal Şartları

Vize Bilgileri

Yorumlar