1:
2:
3:
4:

2 GECE KONAKLAMALI KAPADOKYA RÜYASI

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
Tur Hareket Tarihleri:

Tur Fiyatları

Tur Programı

 • 1. Gün
  BURSA HAREKET - SELİME KATEDRALİ - IHLARA VADİSİ - NARLI GÖL KAYMAKLI YER ALTI ŞEHRİ - AVANOS SALLANAN KÖPRÜ - ÇANAK ÇÖMLEK ATÖLYESİ

  Belirlenen noktalardan siz değerli misafirlerimizi aldıktan sonra Kapadokya yolculuğumuza başlıyoruz. . Rehberimizin anlatımı sonrasında Narlı Krater gölünde fotoğraf molası veriyoruz.  Bu gölü ilginç yapan şeylerden biri de yukarıdan bakıldığında kalp şeklinde görülmesiydi. Daha sonra Ihlara Vadisine iniyor ve burada bir dönem yaşayan din adamlarının kullandığı freskli kaya oyma mağaraları görüyoruz. Bölgeyi gezip görenlerin en çok merak ettiği yerlerden olan herkesi hayranlıkla şaşırtan Kaymaklı Yer Altı şehrine geçiyoruz Ardından Avanos’a geçiyoruz. Eşsiz güzellikteki oluşumları hep beraber görme ve tanıma imkanı elde ediyoruz. Avanos’ta Kızılırmak nehri üzerinde titreyen köprü de sizlere anı kalması için fotoğraflar çekiniyoruz. Ardından o yöreye özgü çanak çömlek atölyelerinde ustasının ellerinden çıkan değerleri gördükten sonra otelimize geliyoruz. Akşam yemeğimizi otelimizde gerçekleştiriyoruz.

 • 2. Gün
  GÖREME AÇIK HAVA MÜZESİ - GÜVERCİNLİK VADİSİ - ONYX ATÖLYESİ - ŞARAP FABRİKASI - ÜRGÜP ASMALI KONAK - HAYALVADİSİ

  Sabah otelimizde aldığımız kahvaltı sonrasında, ikinci gün turumuza devam ediyoruz. İlk durağımız Göreme’dir. Muhteşem manzarayı karadan izleme zevkini yaşadıktan sonra Göreme Açık Hava Müzesine geçiyoruz. Burada rehberimizden kaya oyma mağaralar, kiliseler ve freskler hakkında bilgiler alıyoruz. Rehberimizin anlatımları eşliğinde gezintiye devam ediyoruz. Daha sonra Güvercinlik Vadisine geçiyoruz. Burada doğal manzaralar seyredip harika fotoğraflar çekiniyoruz. Serbest zamanımızın ardımdan otelimize geçiyoruz. Akşam yemeğimiz otelimizde gerçekleşecektir.

 • 3. Gün
  UÇHİSAR KALESİ - ÜÇ GÜZELLER - PAŞA BAĞI - TUZ GÖLÜ – BURSA

  Sabah otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından eşyalarımızı toparlayıp araçlarımıza biniyoruz. Uçhisar Kalesine geçiyoruz. Uçhisar Kapadokya manzarasını ayaklar altına seren, bölgenin en yüksek yerinde konumlanır. Rehberimizin anlatımı sonrası bölgeye ait diğer güzel oluşumlar olan Ürgüp, Üçgüzeller ve Paşabağını geziyoruz. Dönüş yolculuğumuzda yol üzerinde herkesin merak ettiği Tuz Gölüne uğrayıp burada da sizlere serbest zaman veriyoruz. Ardından araçlarımıza binip dönüş yoluna geçiyoruz. Molalarımız ile birlikte gece 22.00 – 22.30 civarı Bursa’da oluyoruz.

  Bir sonra ki Miratus Turizm organizasyonunda görüşmek dileğiyle..

   

  *Rehberimiz tur esnasında o an ki duruma göre tur programında değişiklik yapma hakkına sahiptir.   

    *Min. kişi sınırlaması bulunmaktadır. Yeterli çoğunluk sağlanmadığı takdirde tur gerçekleştirilmez. Tur gerçekleşmediği taktirde en geç turdan 1 (bir ) gün önce Miratus turizm müşterilerine bildirmekle yükümlüdür

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Gidiş – Dönüş VIP Araçlar İle Ulaşım
 • Profesyonel Kokartlı Rehberlik Hizmeti
 • Otelde İki Sabah Kahvaltısı ve İki Akşam Yemeği
 • İki Gece Otel Konaklaması
 • Tüm Çevre Gezileri
 • Otopark ve Milli Park Giriş Ücretleri
 • Zorunlu Seyahat Sigortası

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • İlk Gün Sabah Kahvaltısı
 • Öğle Yemekleri
 • Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
 • Yukarıda ve Programda Dahil Olduğu Açıkça Belirtilmemiş Her Türlü Hizmet

Ek Bilgiler

İptal Şartları

MiratusTurizm Tur Kayıt Sözleşmesi Maddeleri ile bir bütündür. Erken Rezervasyon, Promosyon ve Uçaklı Turlarda iptal-iade ve değişiklik hakkı yoktur. Seyahat sigortası, acil ve akut rahatsızlıklar için geçerlidir. Daha önce mevcut olan ve kronik rahatsızlıklar, salgın hastalıklar sigorta kapsamına girmez. Misafirlerimiz turu satın aldıkları tarihten, tur bitimine kadar yaşadıkları bu belirtilen olumsuzluklar, ilgili sigorta şirketi tarafından değerlendirilmektedir. Gerekçesiz iptallerde iade hakkı yoktur. Tur İptallerinde; yerinize yolcu bulunması durumunda ücretler kesintisiz iade edilebilinir.

Vize Bilgileri

Benzer Turlar

Yorumlar